חיפוש חנויות בקניון

יש קניון חדש בעיר

לכאורה, כל הקניונים הם אותו הדבר – חנויות, מבצעים, ואולי איזה חדש כושר או מרפאה בקומות העליונות. אז נכון, אולי המבנה הכללי של הקניונים השונים יחסית דומה, אך לפעמים קם קניון חדש ושונה, עם לב שונה וכוונות שונות. כזה הוא קניון כפר סבא הירוקה.

 

קניון למען התושבים

כשפותחים קניון חדש לרוב, פותחים כדי למכור, כדי להרוויח, אך לא כך המצב עם קניון כפר סבא הירוקה. נכון, עדיין יש חנויות ומבצעים, הקניון הוא עדיין קניון שגרתי, אך הוא גם הרבה מעבר. הקניון מציע פעילויות מיוחדות לכל המשפחה בימים קבועים בשבוע, כמו הצגות מתחלפות, או יריד איכרים איכותי ומוזל. הנהלת הקניון עושה כמיטב יכולתה לתת ללקוחותיה להשמיע את כולם, להביא תואנות והצעות, כך שפעילויות וחנויות הקניון יישארו מחוברים לרצונות הקונים והבליינים, ובכך ישביעו את רצון הלקוחות בצורה הטובה ביותר. הגישה הזו יוצרת קניון גמיש, דינאמי, אשר תמיד משתנה ומתאים את עצמו.

 

חדשנות ויוקרה

בנוסף, הקניון תוכנן בכדי לעמוד בסטנדרט שמציבים מרכזי הקניות היוקרתיים בעולם, והוא אכן מצליח בכך. הקניון מעוצב בפאר, המציע מצד אחד את החנויות החדשות ביותר, המותגים היוקרתיים ביותר, והאוכל המשובח ביותר שתוכלו למצוא במסעדות בשרון, אך מצד שני נותן שירותים לקהילה ומתחשב בקולה. השילוב זה, לכאורה זר ומנותק, עובד היטב, ומשרה אווירה ביתית ואינטימית יחד עם אווירת היוקרה והפאר, בה כל אחד יכול למצוא את מקומו. האווירה המיוחדת הזו, היא בעצמה חלק מכובד מחדשנות הקניון, ומתווה את הדרך למרכזי קניות אחרים בארץ למצוא את עמק השווה בין יוקר לבית.

 

למי מתאים הקניון החדש

אז כן, קניון חדש ואף חדשני הוקם, אבל למי, בעצם, הקניון מיועד? שאיפת מקימי הקניון היא שמרכז הקניות יתאים לכל אדם ולכל עניין, ועד כה הם אכן מגשימים את חזונם. בין אם את אושיית אופנה מכובדת, מנכ"ל של חברה יוקרתית, עובד פשוט ביום חופש או הורה אוהב שרוצה לבלות עם משפחתו – תוכלו להיות בטוחים שתמצאו את מקומכם בקניון כפר סבא הירוקה. כל עוד מנהלי הקניון ימשיכו בדרך זו, הקניון יכול להיות אחד ממרכזי הקניות המובילים בארץ, אם לא בעולם.

קניון חדש
 

רולדיןפוקסCarter'sארקוסטילfox homegolf & coBella Nail & beauty54 OUTLETSPACEלליןSACK'SSuper PartyTHE CHILDREN'S PLACEYou & Eyeאופטיקה הלפריןאושי אושידומינוס פיצההיער הקסוםקפה לנדוורד"ר יובל סמואללה גופרהביגהזו ארץסופר פארםיוסי שבתאי - מספרהסטודיו לייףצומת ספריםהשניצליהמקדונלדסבנק הבינלאומידלתאטוי בוקסשופרסלHappinesRe barדואריו קידס - משחקייהכללית שירותי בריאותעד העצםפלאפל בריבועקופת חולים מאוחדתקופת חולים מכביחנות קטנה ומדפיסהסטודיו למשחק בימת הנוערPE PE קצביההתופרת הירוקהKeds Kidsgolf & kidsהגן בירוקהCotton Avenueנעלי נמרודפרופורציהפרחי סולK.S.P מחשבים וסלולררטרו ברמוצציםגאנט outletG-STAR RAWMotherhoodכללית סמיילכללית רפואה משלימהמכבי טבעיBגודשרCO . COzipjack kuba outletברניקיירוק בכפרדרדלוקסאניס טבעממלכת המזוודותcatimini אופנה פרמיום לילדים פונץ' - חנות נוחות

מצטרפים למועדון לקוחות GREEN CARD
ונהנים מהטבות

להצטרפות לחצו