חיפוש חנויות בקניון

פעילויות לתינוקות בקניונים – יש דבר כזה

בדרך כלל אנשים מחפשים לצאת לקניון כדי להעסיק את הילדים וכדי לבלות ביחד כמשפחה. אבל מה עם התינוקות? האם יש פעילות לתינוקות בקניונים ואם כן – איזה? והאם הפעיולויות הללו כרוכות בתשלום? ומתי הן מתרחשות? ובכן, אין לנו תשובות לגבי מה שקורה בכל הקניונים ברחבי הארץ אבל יש לנו תשובות מפתיעות לטובה לגבי פעילויות לתינוקות ואטרקציות במרכז בקניון כפר סבא הירוקה. 


לא קטנטנים, תינוקות

מיני-ג'ימבורי או מתקני משחקים ומשטחי פעילות שמתאימים לילדים צעירים, קטנטנים אבל הולכים, יש בהרבה מאוד קניונים, וגם אצלנו, והפעילות בהם אינה כרוכה בתשלום. אבל פעילויות לתינוקות בקניונים, כזו שממש מפעילה את האמא (או האבא) והתינוק אין בהרבה מקומות. בקניון כפר סבא הירוקה ניתן למצוא פעילויות קבועות לפעוטות ואמהות במגוון תחומים התורמים להתפתחות התינוק ולקשר בינו לבין האם. 


למה צריך פעילויות לתינוקות?

מרבית האמהות לתינוקות, גם אלו שזו הלידה הראשונה שלהם וגם אלו שכבר גידלו כמה ילדים, מבינות את החשיבות שבתנועה, את חשיבות הפעלת התינוקות  ואת התרומה הגדולה של פעילויות אלה להתפתחות התינוקות. מדובר בזמן האיכות הטוב ביותר שניתן להעלות על הדעת לבילוי משותף של האם והתינוק, ובנוסף זהו זמן "התאווררות" לכל אמא שמרגישה צורך לצאת קצת מהבית, להינות בחברת מבוגרים אחרים, ועדיין לא לוותר על הזמן שלה עם התינוק. הפעילות המשותפת הזו מאפשרת לנשים רבות לפתח חיי חברה תוססים למרות האמהות הטריה. 


תנועה, מוסיקה ורפלקסולוגיה

אחת הפעילויות הקבועות הפופולאריות  ביותר אצלנו היא הפעלה בתנועה, מוסיקה ורפלקסולוגיה הנערכת כל יום חמישי בשעות הבוקר. הפעילת מחולקת לשלושה חלקים בני 40 דקות כל אחד, כשכל חלק מותאם לגיל אחר: בני 3 חודשים עד תינוקות זוחלים, תינוקות זוחלים, ופעוטות שהתחילו ללכת. הפעילות מועברת על ידי קארן זסלבסקי, בעל תואר ראשון בחינוך גופני בהתמחות לגיל הרך. 


מגע, תנועה וצליל

פעילות מובילה נוספת בקטגוריה של פעילויות לתינוקות בקניונים היא פעילות במגע תנועה וצליל, שמעבירה מורן פיצ'ן, מוסכת בהתפתחות תינוקות. פעילות זו מתרחשת בבקרים של ימי ראשון, וגם היא מחולקת לפי גילאים: פעיולת התפתחותית לגילאי לידה עד 7 חודשים, פעילות לתינוקות זוחלים עד הולכים, ופעילות נוספת של תנועה וצליל לגילאי לידה עד זחילה. 
מחכים לראותכן! 

 

רולדיןפוקסCarter'sארקוסטילfox homegolf & coBella Nail & beauty54 OUTLETSPACEלליןSACK'SSuper PartyTHE CHILDREN'S PLACEYou & Eyeאופטיקה הלפריןאושי אושידומינוס פיצההיער הקסוםקפה לנדוורד"ר יובל סמואללה גופרהביגהזו ארץסופר פארםיוסי שבתאי - מספרהסטודיו לייףצומת ספריםהשניצליהמקדונלדסבנק הבינלאומידלתאטוי בוקסשופרסלHappinesRe barדואריו קידס - משחקייהכללית שירותי בריאותעד העצםפלאפל בריבועקופת חולים מאוחדתקופת חולים מכביחנות קטנה ומדפיסהסטודיו למשחק בימת הנוערPE PE קצביההתופרת הירוקהKeds Kidsgolf & kidsהגן בירוקהCotton Avenueנעלי נמרודפרופורציהפרחי סולK.S.P מחשבים וסלולררטרו ברמוצציםגאנט outletG-STAR RAWMotherhoodכללית סמיילכללית רפואה משלימהמכבי טבעיBגודשרCO . COzipjack kuba outletברניקיירוק בכפרדרדלוקסאניס טבעממלכת המזוודותcatimini אופנה פרמיום לילדים פונץ' - חנות נוחות

מצטרפים למועדון לקוחות GREEN CARD
ונהנים מהטבות

להצטרפות לחצו