חיפוש חנויות בקניון

פעילויות לילדים בקניונים: מי הקניון המצטיין בשרון?

פעילויות לילדים בקניונים | קניון כפר סבא הירוקהפעילויות לילדים בקניונים יש כל השנה, אך בזמני חופשה מבתי הספר ישנן יותר פעילויות, בשעות מגוונות, וקהל רב יותר מגיע אליהן. אחרי הכל, מדובר במתחם ממוזג היטב, ובהפעלה לילדים, בדרך כלל ללא תשלום. נכון שבדרך כלל נקנה לפחות גלידה או בלון ביציאה מהפעילות, או אולי אפילו נאכל משהו, אבל זה עדיין זול יותר מללכת לבריכה, למשל. בדקנו כמה פרמטרים כדי לבדוק איפה יש פעילויות יותר מוצלחת לילדים והיכן עסקת החבילה המשתלמת ביותר.

 

פעילויות לקטנטנים

בחלק מהקניונים ישנם מיני-ג'ימבורים בסמוך לחנויות התינוקות, לעיתים בחסות אחת החנויות בעצמה. לעיתים מדובר במזרוני פעילות עם כמה כריות ולעיתים בג'ימבורי של ממש לגיל הרך. קניונים מצטיינים הם אלה שעורכים הפעלות של ממש לאמהות ותינוקות, כמו מוסיקה ותנועה או שעת סיפור לגיל הרך.

 

ילדי הגן

לילדי הגן כבר לא מספיק משטח פעילות ונוכחות הורית והם צריכים יותר מזה. אין פעילויות לילדים בקניונים בלי ג'ימבורי, אז רוב הקניונים מתחזקים ג'ימבורי בתשלום, מושקע יותר או פחות. מתקני הג'ימבורי מותאמים, לרוב, לילדים בני 3-8 פחות או יותר. בנוסף מקיימים רוב הקניונים שעת סיפור לגילאים אלה, ובחופשים גם הופעות של דורה ודמויות אהובות נוספות, ללא תשלום.

 

פעילויות לתלמידי ביה"ס היסודי

לתלמידים שבשכבות הנמוכות יתאים גם הג'ימבורי ולעיתים גם חלק משעות הסיפור המוצעות, אך לילדים הגדולים יותר כבר נדרשים בילויים מורכבים יותר, ומרבית הפעילויות בתשלום סמלי. לילדי ביה"ס היסודי מוצעות פעמים רבות פינות יצירה כאלה ואחרות, עם פעילות מונחית או בצורה חופשית, ובקניונים מסוימים מציעים מתחמי הרפתקאות שונים במיוחד לימי החופשה.

 

הקניון המצטיין בתחום פעילויות לילדים בקניונים

כאשר בוחנים את סך ההיצע של הפעילויות לילדים, ובודקים גם את איכות הפעילויות, המחירים המוצעים וטווח הגילאים שהן מכסות, הקניון המצטיין בתחום פעילויות לילדים בקניונים הוא קניון כפר סבא הירוקה, הממוקם בכניסה הצפונית לעיר. הקניון מציע מגוון פעילויות רב, לטווח גילאים גדול,  מסעדות בכפר סבא ומאפשר גם בילויים מעניינים להורים במקביל, כמו יריד האמנים והאיכרים, וכמובן שפע של בתי קפה ומסעדות.

רולדיןפוקסCarter'sארקוסטילfox homegolf & coBella Nail & beauty54 OUTLETSPACEלליןSACK'SSuper PartyTHE CHILDREN'S PLACEYou & Eyeאופטיקה הלפריןאושי אושידומינוס פיצההיער הקסוםקפה לנדוורד"ר יובל סמואללה גופרהביגהזו ארץסופר פארםיוסי שבתאי - מספרהסטודיו לייףצומת ספריםהשניצליהמקדונלדסבנק הבינלאומידלתאטוי בוקסשופרסלHappinesRe barדואריו קידס - משחקייהכללית שירותי בריאותעד העצםפלאפל בריבועקופת חולים מאוחדתקופת חולים מכביחנות קטנה ומדפיסהסטודיו למשחק בימת הנוערPE PE קצביההתופרת הירוקהKeds Kidsgolf & kidsהגן בירוקהCotton Avenueנעלי נמרודפרופורציהפרחי סולK.S.P מחשבים וסלולררטרו ברמוצציםגאנט outletG-STAR RAWMotherhoodכללית סמיילכללית רפואה משלימהמכבי טבעיBגודשרCO . COzipjack kuba outletברניקיירוק בכפרדרדלוקסאניס טבעממלכת המזוודותcatimini אופנה פרמיום לילדים פונץ' - חנות נוחות

מצטרפים למועדון לקוחות GREEN CARD
ונהנים מהטבות

להצטרפות לחצו