חיפוש חנויות בקניון

פעילויות לילדים בכפר סבא - מה עושים עם הילדים בחופשה ובכלל?


"משעמם לי!!!!" אין הורה שאיננו מכיר את המשפט המרגיז הזה, שבד"כ, לאחריו, נפתחת שרשרת אירועים שאף פעם איננה מסתיימת בטוב. אם אנחנו מגיבים למשפט מספיק מהר תוך מתן רשימה של פעילויות אפשריות של אטרקציות במרכז לילדים, רובן תענינה בתשובה "אבל לא בא לי". ואם אנחנו לא מגיבים מספיק מהר, ישנן שתי אפשרויות: הראשונה (והפחות נפוצה בהן) היא שהילד ימצא עיסוק חיובי כלשהו (למשל, הכנת שיעורים או ניקוי חדרו) והשנייה - שהילד ימצא לעצמו עיסוק שלא נאהב את תוצאותיו (כמו ציור על הספות בטושים, מריבה עם אחיו או הצפת חדר האמבטיה במים כדי להשיט סירות במפל המים הזולג מהאמבטיה העולה על גדותיה). פעילויות לילדים בכפר סבא, או בכל מקום אחר בארץ, יכולות להציל את השפיות שלכם (ועל הדרך, גם את חדר האמבטיה והספות ) מ"נזקי" השעמום שבחופשה.

 

האם פעילויות לילדים בכפר סבא נדרשות רק בחופשה?

ילדים משתעממים בקלות, בין אם זה בחופש הגדול ובחופשת הפסח או בסתם אחר צהריים חורפי וגשום. מתחת לגיל מסוים (לרוב, מדובר בילדים בגילאי בית הספר היסודי ומטה) הם תלויים בנו בהפעלה שלהם, בהסעה ובליווי לחברים או למקומות אחרים בהם מתקיימת פעילות מעניינת עבורם. פעילויות לילדים בכפר סבא ובערים אחרות, ביוזמתן של העיריות המקומיות, המתנ"סים או הקניונים הגדולים, מתרחשות בכל ימות השנה, ולא רק בחופשות או בחגים, כך שהן יכולות להוות פתרון טוב לילדים המשועממים.

 

ומה תעשו אתם, ההורים, בינתיים?

כאשר מדובר בפעילויות המאורגנות בקניונים ובמרכזי קניות כדוגמת קניון כ"ס הירוקה, ובמקביל ובד בבד עם הפעילות היזומה לילדים, גם המבוגרים יכולים ליהנות מאחר צהריים מהנה בישיבה באחד מבתי קפה או מסעדות, שופינג או ווינדו-שופינג במבחר חנויות מגוון, סיור בירידים שונים המתקיימים בקניון (כיריד איכרים, ירידי מזון וירידי אומנות, למשל) וכד'. פעילויות לילדים בכפר סבא פרושות בכל רחבי העיר, אולם הפעילויות המהנות באמת לילדים מרוכזות בקניונים ומאורגנות על ידם, בשיתוף עם מפעילים ומשתתפים חיצוניים מובחרים. הופעות המיועדות לילדים, זמרים, מופעים, הפעלות יצירתיות, פעילויות המיועדות לקטנטנים, פעילות משולבת לאימהות ולתינוקות, כל תעסוקה מהנה שילד (והורה) יכול לחלום עליה, ניתן למצוא בלוחות האירועים של הקניונים המקומיים השונים.
 

פעילויות לילדים בכפר סבא

רולדיןפוקסCarter'sארקוסטילfox homegolf & coBella Nail & beauty54 OUTLETSPACEלליןSACK'SSuper PartyTHE CHILDREN'S PLACEYou & Eyeאופטיקה הלפריןאושי אושידומינוס פיצההיער הקסוםקפה לנדוורד"ר יובל סמואללה גופרהביגהזו ארץסופר פארםיוסי שבתאי - מספרהסטודיו לייףצומת ספריםהשניצליהמקדונלדסבנק הבינלאומידלתאטוי בוקסשופרסלHappinesRe barדואריו קידס - משחקייהכללית שירותי בריאותעד העצםפלאפל בריבועקופת חולים מאוחדתקופת חולים מכביחנות קטנה ומדפיסהסטודיו למשחק בימת הנוערPE PE קצביההתופרת הירוקהKeds Kidsgolf & kidsהגן בירוקהCotton Avenueנעלי נמרודפרופורציהפרחי סולK.S.P מחשבים וסלולררטרו ברמוצציםגאנט outletG-STAR RAWMotherhoodכללית סמיילכללית רפואה משלימהמכבי טבעיBגודשרCO . COzipjack kuba outletברניקיירוק בכפרדרדלוקסאניס טבעממלכת המזוודותcatimini אופנה פרמיום לילדים פונץ' - חנות נוחות

מצטרפים למועדון לקוחות GREEN CARD
ונהנים מהטבות

להצטרפות לחצו