חיפוש חנויות בקניון

בתי קפה בכפר סבא – מביאים את תל אביב לכפר סבא

אנחנו הישראלים אוהבים להינות מהחיים וכמה שיותר, וכחלק מהעניין הפכנו את בתי קפה לחלק נכבד וחשוב מתרבות הבילוי הישראלית. אולי הרבה יותר מתרבויות אחרות, אנחנו הישראלים מבלים שעות על גבי שעות מזמננו בבתי קפה ואף פיתחנו סטנדרט גבוה ביחס למדינות אחרות. בתי קפה בכפר סבא יודעים לעמוד בסטנדרטים הישראלים הגבוהים, ובצירוף עם השיק והאיכות, מביאים לכפר סבא את תל אביב כאחת מאטרקציות במרכז.

 

על הישראלי ובתי הקפה

בתי הקפה נועדו להרבה יותר מאכילה או שתייה של קפה. זהו אחד ממקומות הבילוי האולטימטיביים של ישראלים, ומקום לאינטרקציה חברתית. אנחנו אוהבים להעביר בהם את הזמן, לשבת, לעבוד, לקרוא, להאזין למוזיקה, לשוחח, לקיים פגישות עסקיות ולחוות את התרבות המקומית ואת האנשים. האווירה בבתי הקפה היא חשובה מאין כמוה והיא זו שתגרום לבליינים או לעוברים והשבים להיכנס אל בית הקפה. בית קפה המשדר נינוחות, רוגע, סטייל והנאה ימשוך לתוכו לקוחות.

 

אווירה, איכות ושירות

בנוסף לאווירה חשובים ביותר איכות המוצרים של בית הקפה וטיב השירות. גם אם האוכל הוא הטוב ביותר, הישראלי אינו מוכן להתפשר על בינוניות בשירות, ולכן לא יופיע יותר בבית קפה שהתאכזב ממנו מבחינה שירותית. בית קפה טוב ומוצלח יודע שהוא צריך להשקיע בשלושה דברים עיקריים: אווירה המיוצרת על ידי עיצוב נעים ואסתטי של המקום, נוחות, רמת ניקיון, מוזיקה וצפיפות. הדבר השני הוא שירות טוב הנרכש על ידי מלצרים אדיבים, הקשבה ללקוח, התחשבות בטעמיו ושירות מהיר. והדבר השלישי הוא איכות המוצרים המתבטא בתפריט עשיר ומגוון, טריות המזון וטעם טוב.

 

מעלים את הסטנדרט של בתי הקפה

בנוסף, בבתי הקפה המוצלחים לא נמצא יותר את הקפה הסטנדרטי של מכונת הקפה, כי אם טעמים עשירים ורב גוניים של סוגי קפה שונים ומשובחים. הישראלי אוהב לחוות את חוויית הטעם העשירה של הקפה, והוא מוצא בגיוון חלק בלתי נפרד מחוויית בית הקפה שלו. כאמור, בתי קפה בכפר סבא הביאו את תל אביב לכפר סבא עם האיכות והעמידה בסטנדרטים הגבוהים של בתי הקפה כפי שרוצה לחוותם הישראלי הממוצע. בתי קפה בכפר סבא מהטובים ביותר תמצא בקניון כפר סבא הירוקה, כמו קפה לנדוור, לה גופרה ורולדין ההופכים את זמן הבילוי למובחר.

 בתי קפה בכפר סבא | קניון כפר סבא הירוקה

רולדיןפוקסCarter'sארקוסטילfox homegolf & coBella Nail & beauty54 OUTLETSPACEלליןSACK'SSuper PartyTHE CHILDREN'S PLACEYou & Eyeאופטיקה הלפריןאושי אושידומינוס פיצההיער הקסוםקפה לנדוורד"ר יובל סמואללה גופרהביגהזו ארץסופר פארםיוסי שבתאי - מספרהסטודיו לייףצומת ספריםהשניצליהמקדונלדסבנק הבינלאומידלתאטוי בוקסשופרסלHappinesRe barדואריו קידס - משחקייהכללית שירותי בריאותעד העצםפלאפל בריבועקופת חולים מאוחדתקופת חולים מכביחנות קטנה ומדפיסהסטודיו למשחק בימת הנוערPE PE קצביההתופרת הירוקהKeds Kidsgolf & kidsהגן בירוקהCotton Avenueנעלי נמרודפרופורציהפרחי סולK.S.P מחשבים וסלולררטרו ברמוצציםגאנט outletG-STAR RAWMotherhoodכללית סמיילכללית רפואה משלימהמכבי טבעיBגודשרCO . COzipjack kuba outletברניקיירוק בכפרדרדלוקסאניס טבעממלכת המזוודותcatimini אופנה פרמיום לילדים פונץ' - חנות נוחות

מצטרפים למועדון לקוחות GREEN CARD
ונהנים מהטבות

להצטרפות לחצו